Sabotujete svoje hubnutí?

Vibrační vesmír

Všechno začíná v hlavě, pamatujete? To je nepopiratelný fakt. Zkuste si vzpomenout na všechno, co jste ve svém životě vytvořili. Nejprve vás to napadlo, že? Možná hned, možná později, ale nakonec se k tomu přidaly činy, až se objevilo něco, na to jste mohli sáhnout, vidět to, cítit nebo nahmatat.

Říká se tomu zákon přitažlivosti a je to stejně silné jako gravitace. Na co se soustředíte, to roste. Kam jde pozornost, tam jde energie. A čím větší to je, tím silnější momentum to má. Prostě jako gravitace.

Jakou pohádku si vyprávíte?

Takže pokud mátě nějaký příběh, který říkáte sami sobě a možná i nahlas ostatním, je velmi pravděpodobné, že tomu příběhu věříte. A tím pádem vás ve fyzické rovině omezuje nebo posiluje. Příkladem omezujícího příběhu je: „jsem závislá na sladkém“. Proti tomu se těžko bojuje. Je to daný fakt, navíc závislost je silně emotivní slovo, naopak sladké navozuje pocit nějaké odměny. K čemu to vede – já bych si dala více sladkého. Tento příběh vás pravděpodobně zabrzdí. Nebo: „prostě nejsem typ na běhání“. Jestli si to opakujete, jak vypadá vaše kariéra běžce? Nejspíš nic moc. A pokud máte dvě nohy a zdravé klouby, co z vás dělá netyp na běhání?

Co s tím? Nahradit omezující příběh posilujícím příběhem. Jen není dobré dělat to skokem. Pokud jste doteď snědli několik sladkostí denně, nebo jste nikdy neběželi jinam než na tramvaj, váš super chytrý mozek vám věty typu „od teď nejím sladké“ nebo „jsem závodní běžkyně“ nebude věřit a udělá vše proto, aby vás vrátil do rovnováhy. Takže to zkusme obecně:

vím, kolik sladkého jím

přeji si jíst méně sladkého

znám všechny výhody stravy s omezením cukru

mám všechny nástroje ke změně

těším se na změnu

už teď se cítím lépe a nadějně

daří se mi dělat změny rychleji a rychleji

cítím se lépe a lépe

díky změnám ve stravě už nemám chuť na sladké

pokud si chci dát sladkost velmi pečlivě plánuji množství a kvalitu

jím sladké, když se rozhodnu a kdy se rozhodnu v množství, které se rozhodnu

moje tělo mi dává přesné signály, co potřebuje

a tak dále a tak dále

A na konci té cesty je spousta sebelásky a pocit neotřesitelné vnitřní hodnoty. Nakonec, vše začíná ve vaší hlavě. https://welcomefitness.cz/mam-fitness-krizi-hura/

Vítejte na cestě!

Užívejte si skvělý obsah i tady:
Categories: