Mám fitness krizi – hurá!!!

Moje klientky jsou mojí největší inspirací

Mám úžasnou klientku. Je to ten typ ženy, který si na nic nehraje, má svoje životní zkušenosti, nedá se rozhodit jen tak něčím a přesto je velmi citlivá a jemná. Prostě žena s velkým Ž.

V rámci Welcome Nutrition pracujeme na tom, aby si vytvořila stravovací plán, který se bude lehce dodržovat, přizpůsobí se jejímu náročnému programu se dvěma malými dětmi, které se narodily brzy po sobě, a při kterém uvidí výsledky a bude se cítit dobře. Také plánuje rodinnou událost, při které chce vypadat skvěle.

Rozdíl mezi cíli a záměry

Obvykle se nerada upínám na časově omezené cíle. Pamatujete rozdíl mezi cíli a záměry? Cíl zhubnout pět kilo za dva měsíce můžete a nemusíte splnit. Záleží na tom, jak jste upravili stravu, jak cvičíte, kolik svalů vybudujete, jaký vztah má vaše tělo s inzulínem a kortizolem, zda jste ve stresu a podobně.

A když zhubnete 4,7kg – znamená to neúspěch? Zato záměr udělat v nejbližších dvou měsících každý týden nějakou pozitivní změnu ve svém životním stylu….Téměř zajištěno, že dosáhnete úspěchu. A půjde to lehce. Můžete si totiž vybrat kdy a co uděláte. A každá byť sebemenší změna na sebe váže momentum. To se pak zrychluje a za rok je z vás superhvězda, kterou každý chválí. Jak dobře vypadáte, jak máte lepší náladu, jak se cítíte dobře ve vlastní kůži.

Proč sabotovat sami sebe?

No a tato klientka mi říkala samé krásné věci. Jak jí pomáhá, že spolu probíráme její životní styl, jak je motivovaná, jak zvýšila podíl konzumované zeleniny. Dokonce odložila váhu! A čím to zakončila? „Uvidíme, kdy přijde krize.“

Dokážete si představit, jak moje duše sklopila hlavu. Ano, toto je vibrační vesmír. To, na co se soustředíme, to sílí. Ano, krize přijde. Je to kontrast. Je to důvod, proč jsme na planetě zemi. Kontrast nám dovoluje se rozvíjet, získat moudrost a ujasnit si věci. Kdybych nebyla nespokojená se svou váhou, nezačala bych cvičit, nenaučila bych se spoustu věcí, nebyla bych teď silná a pružná, nepoznala bych bohatství jógy. Neexistovalo by Welcome Fitness, nepoznala bych spoustu skvělých lidí, kteří chodí se mnou cvičit, neměla bych svoje webové stránky. Nenechala bych se nalíčit od vizážistky, udělat si profesionální fotky, nenaučila bych se o technice natáčení videí.

Krizi naproti?

Znamená to, že to potvrzuje její slova a krize přijde a máme se na ni soustředit? Nemyslím.

Vibrační vesmír, který vás miluje odpovídá na vaše vibrace a pokud očekáváte krizi, tak vám ji dodá. A čím jistější si jste, čím rychleji se krize objeví.

Jelikož je jisté, že kontrast přijde, neznamená to ještě, že ho musíme hledat. Naopak, zákon přitažlivosti nám umožňuje využít na maximum tu vlnu, na které jste. Takže, pokud jste motivovaní a dokonce už vidíte výsledky, nechte zákon přitažlivosti, aby vám to ještě posílil. Pište si o tom deník, mluvte o tom s každým, kdo bude ochoten poslouchat. Napište si plány, jak budete pokračovat. Udělejte si motivační selfíčka. Pište si do kalendáře, jak vaše váha klesá, udělejte si excel tabulku s grafem. Na kontrast je času dost. Teď je čas na dobrý pocit.

Vítejte na cestě!

Užívejte si skvělý obsah i tady:
Categories: