Velké odhalení: proč „Začnu zítra“ nefunguje při hubnutí

Začnu zítra nefunguje. Alespoň u většiny lidí. Ti, kteří mají silnou vůli, jsou možná schopni zítra začít, ale troufám si říct, že to bude menšina.

Malá odbočka…

…pokud si říkáte, že máte slabou vůli, je to určitý typ historky. A příběh, který se opakuje ve vaší hlavě, se stává realitou https://welcomefitness.cz/sabotujete-svoje-hubnuti/. Zaměřte se na případy ve vašem životě, kdy jste projevili silnou vůli a kdy jste vytrvali. Přemýšlejte o nich, pište o nich do deníku, vyprávějte o nich každému, kdo bude naslouchat. Kam jde soustředění, tam jde energie. Tak můžete postupně změnit historku, kterou si přehráváte v hlavě.

Začnu od pondělka. Kterého roku?

Znáte to. O víkendu si řeknete, že začnete v pondělí. V listopadu si řeknete, že začnete prvního ledna. Nebo zítra. Ale zítra neexistuje. Jediná realita je přítomný okamžik. Navíc, pokud zákon přitažlivosti vnímá vibraci „začnu zítra“, přidá k tomu: „ano, tady máš toho více, začneš zítra“. Ale zítra nikdy nepřijde.

Co s tím?

Začněte hned. Udělejte sebemenší krok. Zákon přitažlivosti vám k tomu přidá další a další a vytvoří takzvané momentum. Zažijete pocit úspěchu a zákon přitažlivosti vám k tomu opět přidá další úspěchy. Váš život se změní dřív než se nadějete.

Tak vítejte na cestě!

Užívejte si skvělý obsah i tady:
Categories: