Top 5 tipů, jak zhubnout

Super jednoduché a rychlé triky. Nejlepších top 5 tipů, jak zhubnout.

Číslo jedna je stanovit si konkrétní cíl nebo záměrhttps://welcomefitness.cz/novorocni-pondelni-jarni-a-dalsi-predsevzeti/. Jak ho budete formulovat, záleží na vás. Každopádně nezapomeňte na časový rámec. Stačí opravdu jen rámcově. Konkrétní datum může být ošidné.

Rozmyslete si, jak konkrétně svůj cíl splníte. Popište konkrétní kroky, které učiníte, abyste svůj plán realizovali. Nezapomeňte také náhradní plán, pokud vám například onemocní dítě.

Nepijte svoje kalorie! Vynechte cukr v nápojích a ostatních průmyslově zpracovaných potravinách. Výsledkem bude nejen snížení zbytečných kalorií, ale i nižší zánětlivost v organismu.

Omezte počet jídel denně. Váš trávící trakt vám poděkuje. Bude mít čas strávit potravu, která už v něm je. Vstřebat všechny minerály a vitamíny, a poté si také oddechnout a vyčistit se. Pokud jíte vícekrát než třikrát denně, zkuste jídla spojit. Konzumací více jídel za den se váš metabolismus nezrychlí. Tím docílíte leda tak neustálého vyplavování inzulínu do systému a tudíž budete sabotovat pálení tělesného tuku.

Hydratujte! Mezi tipy na hubnutí nesmí chybět hydratace. Pití dostatečného množství vody je tím tajemstvím fungujícího metabolismu, prevencí únavy a zdrojem rychlé regenerace. Upravte svůj pitný režim ročnímu období, tomu, zda cvičíte, jakou stravu s obsahem vody konzumujete.

Tak vítejte na cestě!

Užívejte si skvělý obsah i tady:
Categories: