Super hubnoucí drink před spaním

Přestavujeme super hubnoucí drink! Navíc po něm zhubnete přes noc! Je zázračný díky obsahu super zdravých potravin a jejich synergickému efektu. Kombinace těchto takzvaných funkčních ingrediencí zajistí, že zhubnete přes noc! Tedy v době, kdy se metabolismus normálně zpomaluje a tělo regeneruje. Znatelný výsledek pocítíte už po 2 až 3 nocích. Výsledkem bude užší pas, plošší bříško a pocit lehkosti. A to díky látkám, které podporují trávení, jsou přirozeně diuretické a zrychlují metabolismus.

Všechny ingredience patří mezi nejzdravější potraviny vůbec. Tento drink nakopne váš metabolismus, posílí imunitu a dodá minerály a vitamíny. Díky čistícím vlastnostem těchto ingrediencí působí jako detox a tím pádem umožňuje zbavit se toxinů, které blokují vstřebávání živin.

Recept:

Každá z těchto ingrediencí je svébytnou potravinou. Takže jejich účinky tady zmíníme jen krátce. Citrón alkalizuje, čistí organismu a dodává vitamín Cé. Jablečný ocet snižuje chuť k jídlu, udržuje stabilní hladinu krevního cukru. Má antibakteriální účinky a zvyšuje produkci žaludečních kyselin. Okurka hydratuje, je plná vlákniny a draslíku. Působí tak přirozeně močopudně. Petržel obsahuje draslík, vápník, hořčík, vápník, železo, vitamín Cé, čistí krev a je močopudná. Ananas obsahuje vlákninu, vitamín Cé, antioxidanty, vitamíny a bromelain, který je protizánětlivý a pomáhá regulovat trávení https://welcomefitness.cz/proc-nemuzete-zit-bez-ananasu-a-jak-ho-mit-po-ruce-kazdy-den/. Skořice opět reguluje krevní cukr a napomáhá metabolismu tuků, kurkuma je super protizánětlivá, zázvor pomáhá imunitě, trávení a zrychluje hubnutí. Cayenský pepř opět podporuje trávení, obsahuje vitamíny A, B, Cé a draslík a vápník. Stejně jako skořice podporuje trávení tuků, má antibakteriální účinky a detoxifikuje.

Pijte neméně týden každý den 60 až 90 minut před spaním. A pokud chcete ještě radikálnější v ýsledky, tak po dobu 30 dní!

Tak vítejte na cestě!

Užívejte si skvělý obsah i tady:
Categories: