Co nikdy neříkat, pokud chcete zhubnout

Mrkneme se na to, jak souvisí zákon přitažlivosti a hubnutí. Co nikdy neříkat, pokud chcete zhubnout? Respektive, na co nemyslet, když chcete zhubnout? Pojďme se podívat, jestli náhodou i tyto věty nevíří ve vaší hlavě.

Zákon přitažlivosti

Kam jde pozornost, tam jde energie. Toto je vibrační vesmír. Vibrace, které vysíláme, se k nám vrací posílené https://welcomefitness.cz/sabotujete-svoje-hubnuti/. Vesmír tyto vibrace překládá a reaguje na ně. Zní vám to příliš esotericky? Jak to tedy funguje? Co se děje, když si říkáte nebo myslíte věty jako: Já vždycky začnu s dietou, ale vydržím to jen několik dní https://welcomefitness.cz/mam-fitness-krizi-hura/ . Zákon přitažlivost vám zesiluje danou vibraci. Takže příště začnete se zdravou stravou a vydržíte jen několik dní. Může se to zdát, jako že jste měli pravdu. Je to osud. Takoví prostě jste. Něco, co se nedá změnit. Samozřejmě, že se to dá změnit! Existují na to určité fitness kroky a triky. Ale ještě než je aplikujeme, chceme změnit vnitřní dialog.

Nejprve to nejdůležitější

Bojovat proti zákonu přitažlivost jen tím, že před sebou zamknete čokoládu nebo použijeme nějaký fitness proces, je jako valit kámen do kopce. A my chceme příjemnou a radostnou cestu. Zákon přitažlivosti je tedy náš přítel. Jen nejprve změníme tu vibraci.

Začneme obecně: Už jsem několikrát zkusila hubnout a nedopadlo to nejlépe. Není to jednoduché. Ne vždy je snadné něco změnit. Každá změna může být k lepšímu. Určitě to bude zajímavé a něco se tak naučím. Vyzkoušela jsem to vícekrát – mám odhodlání a odvahu. Nevzdávám se hned. Vím, jak na to a mám chuť do změny (už jsme obecně pozitivní). Už mě napadá, kde zjistím, co potřebuji. Vím, že mi někdo pomůže. Můžu do toho zapojit celou rodinu. Udělám to tak a tak.

Zkuste vibrační skok

V předchozím odstavci vidíte proces od konkrétního negativního uvažování, k obecnému negativnímu, po obecné pozitivní, ke konkrétně pozitivnímu. Nelze totiž jít od konkrétně negativnímu hned ke konkrétně pozitivnímu.

Mrkněte se do své hlavy, jestli tam není něco typu: Jsem závislá/závislý na sladkém. Nebaví mě cvičit. Vždycky, když začnu sportovat, tak se zraním. Nemůžu připravovat dvojí jídlo, jedno pro sebe a druhé pro rodinu. Zdravé potraviny jsou drahé. Nemám čas chystat si oběd do práce. Nemám čas cvičit. Mám pomalý metabolismus. Tloustnu jenom jak to vidím. A tak dále a tak dále https://welcomefitness.cz/sebelaska-ultimatni-spalovac-tuku/.

Tak vítejte na cestě do své hlavy!

Užívejte si skvělý obsah i tady:
Categories: